#06 Kamča Dubinová: Jak a proč si udržovat pozitivní energii

 

Jak si dobíjet pozitivní energii? Jak se udržovat v dobré náladě? Co když nám naši energii někdo bere? Tohle a mnohem víc jsme s Kamčou zodpověděly v dnešním podcastu!

Kami je úžasná, energická, empatická žena, které se zajímá také o osobní rozvoj, podnikání a networking. Užij si dnešní epizodu, ať ti také dobije energii a dodá nové pohledy.

Kamču rozhodně sleduj na jejím instagramu, který je plný inspirace a motivace! Dělá úžasná živá vysílání a šíří svou pozitivitu dál a dál.

NĚCO O KAMČE:

Ahoj Kami, moc děkujeme, že jsi přijala naše pozvání k tomuto rozhovoru a rozhodla se tak inspirovat spoustu dalších naší generace. Představ se nám krátce na úvod. Co vlastně děláš?

Ženy já Vám moc děkuji za pozvání, vážím si toho !<3 Utvrzuji se zase v tom, že sociální sítě jsou úžasný nástroj k inspiraci, motivaci, pomoci, poznání nových skvělých lidí, navázaní kontaktu a vznikají velmi příjemné, zajímavé spolupráce i přátelství. 😊

Věnuji se primárně právě online prostředí, konkrétně podnikám online s technologickou společností, jedná se o network marketing a tuto společnost šířím ráda jako možnost spolupráce. Ráda poznávám nové lidi, nové možnosti.

Jsem empatická, po většinu času energická a optimistická žena, která ráda inspiruje vlastním příkladem a pomáhá objevit v lidech energii, vášeň a diamant (smysl života).

Několik let se zabývám seberozvojem, zdravým životním stylem, vztahy, komunikací. Vzdělávám se v oblasti mind-set, mind-fulness, filozofie, psychologie.

Směřuji profesně kromě network marketingu i k mentálnímu koučinku, který mě baví, naplňuje a provází celý život. 😊

Jak vypadá tvůj běžný den?

Běžný den se mi každým obdobím života mění, co nevynechávám je ranní sprcha, káva a rytmická hudba po cestě ven z domova.

Vstávám velmi brzy, baví mě ten pocit, že dělám něco navíc, mohu si ráno užít atmosféru nového dne, když spousty lidí ještě spí. Většinou si udělám dobrou snídani a zmíněnou kávu, namotivuji se krátkým motivačním videem, hudbou či alespoň inspirujícím citátem. Dodám si sílu uvědoměním, co mě za ten den čeká hezkého a že tomu půjdu naproti.

K tomu podpořím náladu hezkým outfitem a vyrážím pozitivně naladěná ven. 😊 Za mě je velmi důležité, jak ráno začneme, může nás to opravdu krásně naladit na nový den. Samozřejmě se dá zvládnout i „špatné“ a hektické ráno a udělat si i tak ten den hezký a příjemný. 😉

Mám ráda, když dopředu vím, co ten konkrétní den budu dělat, takže si své dny plánuji dopředu. Času máme všichni stejně a je jen na nás, jak s ním naložíme.

Učím se sama se sebou pracovat tak, abych trávila čas efektivně, smysluplně a miluji pocit, když se mi vše naplánované podaří zvládnout. 😊Vzpomeňte si na poslední den, kdy jste byly opravdu efektivní, produktivní, s energii, úžasnou náladou. Jak jste se cítily? 😊 Tak přesně o tom mluvím a je žádoucí si takové dny dělat častěji. 😊

Momentálně chodím přes den ještě do zaměstnání, po práci cvičení či knížka, poté se věnuji networkingu, tvoření, vzdělání, live vysílání, online webináře či online hovory ke spolupráci a konzultace.

Mám velké sny, chci hodně cestovat, poznávat svět, inspirovat co nejvíce lidí vlastním příkladem, sdílet svou cestu podnikatelky i ženy, pozitivně ovlivnit životy kolem sebe a k tomu je potřeba dostatečná časová i finanční svoboda. Pracuji na tom a učím se po cestě životem.

Nyní si užívám svou kancelář doma a jsem vděčná za online možnosti a technologie. 😊

Co si myslíš o naší generaci Y?

V první řadě bych znovu ráda zmínila, že se mi obrovsky líbí, co děláte Vy. Líbí se mi Váš projekt, podporuji a moc si přeji, aby se Vám dařilo, jak si přejete. 😊

Zaujalo mě zaměření, chtíč, touha pomáhat a inspirovat. To je, co semnou velmi souzní a má to jiskru i smysl. Jako podnikatelky na stejné vlně je úžasné, že se můžeme podpořit, spolupracovat a být tu pro ostatní ženy, které potřebují mentorky, povzbudit a navést.

Generace Y jsem poprvé zaslechla u Vás, přiznám se, že jsem netušila, co název znamená. 😊 V podstatě jsme to my ženy, které máme určité vzorce, programy, systémy z dob, kdy už spousta nastavení a vzorců opravu neplatí a můžou nám samotným i ubližovat.

Vnímám to tak, že bychom se měly vzdělávat, učit novým věcem, být otevřené příležitostem a věřit, že je možné prožít život podle svých představ a snů. 😊Jedná se o kus práce samy se sebou, úsilí, překonávaní se a právě proto to stojí za to. 😊

Co tě nejvíc baví na seberozvoji?

Seberozvoji komplexně se věnuji opravdu dlouho a neustále je na čem dále pracovat a rozvíjet se, každým rokem mě dává seberozvoj jiný úhel pohledu, zjištění a naprosto jiný rozměr do mého života, zajímá mě stále více a více. Je to taková mentální „droga“ pro mě. 😊

Věřím tomu, že by se každý alespoň z části měl seberozvojem zabývat, je to velmi důležité do všech oblastí našeho života. Mě obrovsky baví a dobíjí ten posun, nejen u mě, ale i u ostatních lidí, které sleduji, s kterými spolupracuji. Tady pro Vás mám jeden tip.

Každý měsíc pořádáme jako tým aktuálně ONLINE EVENTY ZDARMA na platformě Svět úspěšných, doporučuji všem, kdo se chcete v životě posunout, inspirovat od podnikatelů, načerpat nějaký aha moment, který potřebujete aktuálně do svého života, kontaktuje mě na sociálních sítích IG honney_fit nebo na facebooku a ráda Vám k tomu řeknu více a uvidíme se tam.😊

Já konkrétně čerpám hodně z eventů, kurzů, přednášek live či záznamů uložených na youtube kanále. Doporučuji na samostudium sledovat Svět úspěšných, Cesta úspěšných, Cesty k sobě, pana Morice, pana Muhlfeita a z žen Lenku Černou, Janku Chudlíkovou.

Poslední roky také hodně čtu knihy, všechno, co potřebujeme znát už je v knihách a již si někdo podobnou situací v životě prošel. Nechme se tedy inspirovat a učit se. 😊

Jaké je tvé životní motto?

Skvělá otázka. 😊 Jako milovnice motivačních citátů je to pro mě pokaždé výzva, když mi někdo položí tento dotaz.Tvoří se mi jich v hlavě více, ale pokaždé jako první naskočí tento:

Stáváme se tím, co si myslíme. Změn své myšlenky, změníš svůj svět. „Budda“ 😊

Sama pracuji na tom, abych si zvědomovala každý den své myšlení, následné reakce, vnímala své emoce a budovala své sebevědomí, sebelásku, optimismus k životu a postoj k situacím a změnám, které se nám v životě stávají. Zároveň šířím ráda filozofii otevřeného srdce.

Myslím si, že je báječné více vnímat, naslouchat intuici a více otevřít mysl i srdce.

Děkuji Vám všem za přečtení, za poslech podcastu a věřím, že jsem mohla zase některé z Vás přispět aha momentem do svého života. 😊

S láskou

Kamča

zenyzypsilonu@gmail.com'
Hani a Veru
Jsme dvě mileniálky - ženy z generace Y. Našim posláním je provést ženy možnostmi i úskalími této generace a pomoci tak odhalit jejich potenciál, ženskost a lépe porozumět svému vlastnímu já. Náš příběh si přečtěte zde >>
Komentáře