#07 Janina Králová: Moderní vztahy, práce online a seberozvoj

Odstavec:

 

Janinu rozhodně sleduj na jejím instagramu, který je plný inspirace a motivace!

AHOJ JANI:

Co si myslíš o naší generaci Y?

Ohledně generace Y mě upřímně nikdy nenapadlo blíže přemýšlet, protože jsem se celý život opírala o principy, které jsou nadčasové a použitelné v podstatě pro jakoukoli generaci. Každopádně mi dává smysl dívat se na to, co která generace a třída potřebuje a pomoci se tak naplnit jejich potřeby ještě lépe. Tak či tak, tahle generace CHCE VÍC. Je hladovější než ty předchozí a posouvá své hranice neustále dále. To je něco, co se mnou nesmírně resonuje.

 

Jak se vnímáš jako žena? Co je pro tebe jako ženu důležité?

Tyto potřeby se mi několikrát změnily, vzhledem k určitému vývoji kterým jsem procházela. Momentálně, je pro mě nejdůležitější BÝT ženou. Být ve své energii, využívat svůj potenciál na 100000% a dělat to, co mě dělá šťastnou. Zároveň mám vleklou potřebu tohle předávat dál, dalším lidem. Takže seberealizace, přispění/pomoc druhým k vlastní seberealizaci a hlavně naplnění základních potřeb jako je láska, štěstí, bezpečí, apod.

 

Jaké je tvé životní motto?

V angličtině je to Pay Attention, Get excited, Never quit. Ve volném překladu je to: Dávej pozor, buď nadšená, nikdy se nevzdávej.

zenyzypsilonu@gmail.com'
Hani a Veru
Jsme dvě mileniálky - ženy z generace Y. Našim posláním je provést ženy možnostmi i úskalími této generace a pomoci tak odhalit jejich potenciál, ženskost a lépe porozumět svému vlastnímu já. Náš příběh si přečtěte zde >>
Komentáře