Už jsi častokrát přemýšlela nad tím, jaké by to bylo, kdybyste šli konečně od sebe, ale nakonec jsi tomu dala POSLEDNÍ ŠANCI?

 

Nejsi v tom vztahu sama sebou a máš pocit, že nedokážeš rozeznat lásku od pouhého zvyku?

Každou chvíli mám tu možnost dívat se do smutných očí žen, které se už dlouho topí v nešťastném vztahu. Možná i ty jsi mezi nimi. Možná ten tvůj vztah už i párkrát skončil, ale ty ses i přesto vrátila zpět, i když:

 • víš, že se necítíš jako žena
 • nejsi sama sebou
 • jsi plná pochybností a úzkostí
 • cítíš strach
 • stále doufáš, že se to změní

Tuhle situaci sama velmi dobře znám. Ty pocity, kdy si neumíš představit, že byste spolu už nikdy neměli být. Že bys měla být sama. Ten strach, jak to všechno zvládneš a co bude dál. Jak to ponese on a co na to řeknou ostatní...

Ani nevíš, jak moc si každý den děkuji za to, že jsem se rozhodla svůj téměř osmiletý vztah ukončit a jednou provždy odejít. Dnes mám naprosto úžasného partnera a jsem opravdu maximálně šťastná. 

Teď se s tebou chci v tomto ebooku podělit o svůj vlastní příběh a ukázat ti, že i když to fakt není jednoduché, jde to. I když je v tom malé dítě. Chci ti ukázat, CO ten toxický vztah vlastně je, JAK se v něm cítíš a PROČ bys měla odejít.

A hlavně, JAK to vážně udělat... 


Možná se ti honí hlavou často takové myšlenky...


 • Co když je chyba na mé straně? Měla bych na sobě trošku zapracovat, pak bychom byli určitě šťastnější.
 • Nechám mu prostor, ať si to všechno uvědomí. Určitě se změní. Slíbil to.
 • Být nešťastná sama nebo s ním? Vždyť to už je vlastně úplně jedno. Vyjde to nastejno.
 • Někdy to není zas tak špatné...
 • Miluju ho ještě vůbec? Proč s ním vlastně jsem?
 • Jaké by to asi bylo někde jinde a s někým jiným?
 • Když bychom měli dítě nebo se vzali, určitě by to bylo lepší...

Taky jsem takhle přemýšlela. Denně. Plná pochybností a strachu. Dnes už znám konečně odpověď asi tak na miliardu svých otázek a NIKDY bych už se do takového vztahu nevrátila. I TY to ale zvládneš.

Rozeznat co je v pohodě a co není a konečně vykročit vstříc životu plného barev. Lásky a naplnění a především pocitu svobody.

Ukážu ti, JAK...

Ještě před pár lety jsem absolutně netušila, kde mám nějaké hranice. Necítila jsem se jako žena a uvnitř sebe jsem často pociťovala takové jakési prázdno.

Uvnitř mě rezonovala obrovská touha po záplavě lásky, vzrušení, pochopení a uznání. Přijetí.

I když jsem se snažila ze sebe dávat maximum, bylo to málo. Téměř každou noc jsem usínala s pláčem a toužila po tom, být šťastná. Několikrát jsem se s malou odstěhovala a nakonec zase vrátila zpátky. 

Později jsem pohřbila i svůj vysněný nový vztah a skončila opět tam, odkud jsem utíkala...

I přesto jsem naposledy sebrala veškerou svou odvahu a odešla JEDNOU PROVŽDY. Tentokrát bez peněz, bez nějaké vyhlídky do budoucna a s totální sebedestrukcí.

Ale odešla...

 

I ty tohle zvládneš. Já to vím, protože spousta žen okolo tebe má za sebou dost podobný příběh. Za každou šťastnou a sebevědomou ženou je zraněná holčička, která si sebe nevážila a brodila se nešťastnými vztahy třeba i po sobě několika jdoucích let.

Vím, jaké pocity možná teď cítíš. Když večer usínáte vedle sebe, ale jako byste byli oba každý na druhé straně zeměkoule.

Pocit, kdy očekáváš uznání, ale dočkáš se jen kritiky. Pocit, kdy cítíš tu bolest na hrudi, ale nedokážeš s tím nic udělat.

Bolí to. Hodně... 

Ale věř, že každá situace má řešení a na konci každého tunelu je vždycky světlo!

Proto jsem pro tebe sepsala ebook, který ti pomůže tohle těžké období překonat a dost možná změnit život...


CO TI EBOOK UŽ TO NEFUGUJE! PŘINESE?


ODPOVĚDI

Dozvíš se v několika bodech, jak se projevuje toxický vztah. Kdo je to manipulátor, jak jedná a komunikuje a jak by ses měla v plnohodnotném vztahu správně cítit.

MOTIVACI

Díky (nejen) mému příběhu si uvědomíš, že i přes všechny těžkosti to světlo na konci tunelu vážně je. Sama ho po přečtení ebooku uvidíš.

POCHOPENÍ

Pochopíš, proč to, co se ti v tom životě děje, se ti děje. Proč máš partnera, kterého máš a proč se tvoje nevydařené vztahy opakují.

PRAKTICKÉ RADY, JAK TO KONEČNĚ UKONČIT

Díky akčnímu plánu a pracovnímu sešitu, který je součástí ebooku začneš postupně svůj odchod z toxického vztahu skutečně realizovat.

CO O EBOOKU ŘÍKAJÍ JEHO ČTENÁŘKY?


Ďakujem za ebook, tvoj príbeh som zhltla jedným dychom. Obdivujem každú ženu, ktorá si takýmto vzťahom prešla. Tvoj príbeh je o to motivujúcejší, že naozaj veľkou obavou viacerých žien je: ZOSTANEM SAMA . Mávame tak pošramotené sebavedomie, že to počas vzťahu naozaj nevidíme, že vzťahy môžu vyzerať aj inak a hlavne sa v nich dá cítiť dlhodobo príjemne, prijato a rešpektovane. Pracovné listy perfektné, pomôžu ujasniť si, čo človek v živote chce a ako to dosiahnuť. Sama som si toxickým vzťahom prešla (a je to naozaj boj- ale je to boj o seba a ten je hodný boja). Kniha k nemu jednoznačne inšpiruje.
Katka Jurdíkováwww.katka-jurdikova.sk
Ebook popisuje vztahy, kdo je komu a jak drahý. Milé ženy, poučte se a ve vztazích nemučte se. Nikde přece psáno není, že se toxický vztah změní. Stále jenom šanci dávat, svého života se vzdávat. To se vážně nevyplácí, radost se rychle vytrácí. Když odvahu seberete, určitě to dokážete. V eBooku jsou návody, jak překonat neshody. Hodně štěstí, odvahu, už stojíte na prahu, svoji krásné budoucnosti, užívejte do sytosti. Ženy z Ypsilonu ví a ostatním napoví.
Anna Krajíčková
Knize dominuje příběh autorky, který jsem přečetla jedním dechem. Člověk se do něj ponoří a hledá podobnosti, které bohužel nachází. Na příběh navazuje volně teorie a vysvětlení pojmů a pak výzva k akci. Líbí se mi, že jsem dostala také pracovní sešit, který je konkrétně pro mě přínosný, protože je vidět problematiku černou na bílé problém zhmotní a pak se s ním pracuje zvlášť. Celkově tedy eBook nejen pomůže otevřít oči, ale také povzbudí a podrží. Na konci najdete užitečné odkazy, včetně podpůrné skupiny na FB.
Lucie Balvínováwww.luciebalvinova.cz

Představ si, že v sobě najdeš tu odvahu a odcházíš pryč. Jak z tebe padá ten ohromný balvan a najednou máš pocit, že můžeš volně dýchat a svět ti leží u nohou. Jsi volná a můžeš si dělat, co chceš. 

Představ si, jak vypadá tvůj nový život a jak jsi na sebe pyšná, že jsi TO FAKT DOKÁZALA...

 

 

 

JESTLIŽE SI TO DOKÁŽEŠ PŘEDSTAVIT, DOKÁŽEŠ TO I USKUTEČNIT.

Každá žena má v sobě sílu, o které možná ani netuší. Za těmi všemi strachy a utrpením, bloky a předsudky se skrývá silná a sebevědomá žena, které chce ven. Která chce ŽÍT a plnit si ty svoje sny. Ta, která si zaslouží podporu, lásku, štěstí, pochopení a respekt.


CO BYS JEŠTĚ MĚLA VĚDĚT ?


Ebook je rozvržen na TŘI ČÁSTI. Tu největší zabírá část teoretická. Je to z toho důvodu, aby ses důkladně obeznámila s rysy toxického vztahu. Značnou část tvoří i můj vlstní příběh se všemi pocity pěkně bez cenzury.

Druhou částí je Analýza vlastních strachů, kde budeš mít dostatek prostoru se zamyslet nad tím, proč vlastně ve vztahu stále zůstáváš. 

Poslední a nejkratší částí je samotný Akční plán, kde získáš samotnou strategii, jak to ukončit. Jak si to všechno naplánovat, kam jít, jak se zařídit finančně a jak poté odstartovat nový život...

Takhle to vypadá uvnitř


Svou zkušenost a know how ti chci předat na téměř 100 stránkách plných lidskosti. A na kolik tě to tedy vyjde?


 

Cena tohoto ebooku je 890,- Kč včetně DPH.

Moje staré já by před dvěma lety za takové informace vraždilo, jen abych pochopila, že to, v čem žiju, není normální. Přiznám se, že jsem původně nechtěla svůj příběh sdílet, protože by jeho odkrytí mohlo v soukromém životě přinést určité potíže.

Ale protože jsem si vědoma toho, že okolo mě je nespočet žen, které podobný příběh možná teď žijí, je třeba ukázat realitu a s ní přinést především to řešení. 

Jsem přesvědčena o tom, že ebook má vyšší hodnotu než 890,- Kč, ale zároveň chci, aby byl dostupný právě tobě. Aby částka byla v takové výši, kterou si v pohodě dovolíš do svého nového života investovat. Tento ebook ti dá odpovědi, které bys získala například díky návštěvám terapeuta. Ten je ale mnohonásobně dražší.

 

Jenže to není všechno...

K ebooku získáš totiž ZDARMA ještě tři další bonusy v celkové hodnotě 768,- Kč !!!

Pracovní sešit

220,- Kč  ZDARMA

Protože je ebook ze dvou částí praktický, je potřeba pracovat s papírem a tužkou...

Příběhy hrdinů

399,- Kč  ZDARMA

Abys získala větší rozhled a uvědomila si, kolik těch žen a mužů, které denně venku potkáváš, má za sebou dost podobný příběh tomu tvému. Proto jsem dala dohromady celkem sedm různých příběhů obyčejných lidí, kteří tu odvahu už nalezli a to ROZHODNUTÍ udělali. A to pozor... Na dalších PADESÁTI stránkách!!!

Když jsem sama příběhy poprvé četla, brečela jsem. 

Tabulka příjmů a výdajů

149,- Kč  ZDARMA

S rozchodem souvisí i ta finanční stránka... A odejít s tím, že nevíš kam vlastně půjdeš, kolik peněz budeš potřebovat, jak je seženeš atd., to je fakt blbost.

Připravila jsem pro tebe tedy praktickou tabulku, kde si vytvoříš perfektní přehled svých příjmů a výdajů a tabulka ti sama bude jednotlivé položky sčítat.

Budeš tak přesně vědět, jak na tom jsi nebo jak na tom budeš, až se postavíš na vlastní nohy.


MOŽNÁ MÁŠ JEŠTĚ NĚJAKÉ OTÁZKY...


Najdu v ebooku i rady, jak případně na toxickém vztahu pracovat tak, abychom oba byli šťastní? Jde to napravit?

Podívej, jakmile je vztah toxický, nemá smysl se pokoušet o nápravu. Láska buď je anebo není. Všechno ostatní jsou jen podmínky, které s ní nemají nic společného. Pokud tedy chceš na svém vztahu pracovat a rozchod vůbec nezvažuješ, i tak bych i ti ebook doporučila, jelikož v teoretické části rozebírám mnoho rysů toxického vztahu poměrně do hloubky. Díky tomu si tak sama zodpovíš na to, zda opravdu má smysl to dál pokoušet.

Lze ebook koupit jako dárek?

Bohužel forma voucherů u nás není možná. Tím, že ebook putuje díky automatizovanému systému rovnou do emailové schránky, která je zadána v objednávkovém formuláři, není tato varianta možná.

Jak je ebook dlouhý a v jakém formátu ho obrdžím?

Ebook má cca 100 stránek. Do mailu ti poputuje v PDF verzi včetně bonusů. Jen Tabulka příjmů a výdajů je v Excellu.

POJĎ DO TOHO TEĎ!


Na následující stránce pečlivě vyplň objednávkový formulář. Jakmile obdržíme tvou platbu, ebook rázem poletí do tvé emailové schránky vč. všech bonusů.

Když mě poprvé napadla myšlenka odejít z toho nešťastného vztahu naposled, věděla jsem, že to nemůžu nijak protahovat. A i když jsem na tom byla fakt bídně a asi podesáté se odcházelo opravdu ztěžka, věděla jsem, že NEMŮŽU ČEKAT.

Věděla jsem, že mi čas utíká a mým setrváváním na místě připravuji o další dny naplněného a šťastného života nejen sebe, ale i malou Viki a bývalého partnera.

Věděla jsem, že čím dřív odejdu, tím dříve to všechno přebolí a tím dříve budeme moci všichni započít nový, šťastnější život...

Takže pokud i s tebou tahle představa rezonuje, neodkládej to. 

Na stránkách ebooku ti pomůžu tu velkou změnu udělat a možná tak rapidně změnit život k lepšímu. A to se neodkládá. 🙂


KDO JE AUTORKA TOHOTO EBOOKU?


Veronika Zvonková

Spoluzakladatelka projektu Ženy z ypsilonu, Autorka knihy Budu máma! a bývalého online projektu Moderní máma. Žena plná snů a přání, která pomáhá ostatním ženám v realizaci jejich vlastních tužeb a podporuje je v cestě za lepším životem.