Vítej na stránkách, které mají za úkol ukázat ti něco nového. Na stránkách, kde najdeš pochopení, zábavu a možná i přátele. Webu, u kterého se můžeš i ty stát jeho součástí díky svému vlastnímu příběhu a inspirovat tak mnoho dalších žen. Už jen tím, že jsi žena a že ti není lhostejná kvalita tvého života a usiluješ o změnu.

Jsme tu pro tebe. Abychom tě podpořily. Abychom tě inspirovaly a abychom ukazovaly směr. Zkrátka tvoříme komunitu nás, které jsme se narodily v generaci Ypsilon, a máme chuť a odhodlání být tou, kterou chceme být! Bez limitů. Protože můžeme.

O Generaci Ypsilon

Generace Y, nebo také mileniálové jsou lidé narození přibležně mezi rokem 1985 a 2000. Definic je mnoho a celkem se rozlišují. Pro nás není důležitě, kdy ses přesně narodila, ale jestli se cítíš být ženou této generace.

Pro každou generaci je totiž typické něco jiného. Ovšem předchozí generace neměly takové možnosti, jako máme my. O nějaké svobodě, ať už slova či počínání, nemohla v porovnání s aktuální dobou být vůbec žádná řeč. Jako mileniálové jsme už byli vychováváni a vedeni především k využívání všech těch možností a plnění svých snů. Jasně, že ne všichni, ale většina z nás.

Většinou moc neuznáváme autority. Chceme se rozvíjet po vlastním, jsme tvrdohlaví a chceme od života mnohem víc. Vidíme ty příležitosti, chceme je vidět. Jsme odhodlaní dělat změny, zkrátka žít naplno. Proto si často hledáme práci, která nás bude především bavit a ten náš život si stavíme jako stavebnici z lega.

Chceme být viditelní, oblíbení a chceme uznání. Jsme takoví dobrodruzi, většina z nás miluje cestování na vlastní pěst a spoustu dalších aktivit. Jsme energičtí a máme v sobě tu chuť. Využíváme technologických vymožeností, ale taky umíme vypnout. Zkrátka, jsme generace, která se dneska dokáže uplatnit téměř v jakémkoli oboru, který si zamane, protože nám to možnosti umožňují a zároveň jsme poslední z generací, která pamatuje dětství bez fejsbuku a počítačových her. 

Co můžeš od ŽEN Z YPSILONU očekávat?

Možná i ty jsi typická mileniálka. Jen to nevidíš, ale uvnitř to všechno vnímáš přesně tak, jak tady popisujeme. Realita je taková, že se často necháváme strhnout okolím a především staršími generacemi, které ty možnosti neměly a nevidí je ani dneska, takže automaticky vnímají celou situaci tak, že ani ty vlastně nemůžeš nic. Záleží na našich rodičích a na tom, kým se obklopujeme. Důležité je ale vědět to, že ať nám do života mluví kdokoli, vždycky jde jen o jeho úhel pohledu a názor, nikoli skutečnost. 

Proto jsme tady, abychom tě podpořily. Abys tu našla kousek sebe. Abys našla svoje sebevědomí a uvědomila si, jak jedinečná vlastně jsi. 

Najdeš tady inspiraci v podobě článků a rozhovorů s různými ženami. Později i podcastů, videí a ebooků. Chceme, abys pochopila, že nás žen, které něco chceme, ale třeba zrovna ani v tuhle chvíli nevíme co, ale chceme to hned, je  mnohem víc. A že všechny ty pocity, chvíli euforie a chvíli totální beznaděje, jsou úplně normální, protože jsme pořád jen lidi. 

Jsme tu pro tebe. 

Na jaká témata se zaměřujeme a v jakých oblastech můžeš čerpat inspiraci a nějaké ty tipy?

Osobní rozvoj

Pokud chceme lépe žít, práce na sobě je klíčová. Proto je pro nás osobní rozvoj na prvním místě.

Partnerské vztahy

Šťastné i ty nešťastné. A také to, o čem se třeba ani moc nemluví.

Mateřství a rodina

Dětičky, rodinné vztahy, role matky v reálném světle a všechno, co k tomu patří.

Práce a peníze

Zaměstnání či podnikání, finanční gramotnost a mnoho dalšího.

Lifestyle

Rady, tipy a inspirace z každodenního života.